Karavan Yapımı

Gizlilik politikası

4FLYY International Software & Hardware Services Ltd. Şti. Topluluğumuzun bir parçası olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. (“Şirket”,“biz” veya “bizim”). Kişisel bilgilerinizi ve gizlilik hakkınızı korumaya kararlıyız. Politikamız veya kişisel bilgilerinizle ilgili uygulamalarımız hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen info@4flyy.com adresinden bize ulaşın.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde https://vanconversionguide.4flyy.com, mobil uygulama ve hizmetlerimizi kullandığınızda, kişisel bilgilerinizle bize güvenirsiniz. Gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu gizlilik politikasında, size hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve bu haklara ilişkin hangi haklara sahip olduğunuzu en açık şekilde açıklamaya çalışıyoruz. Önemli olduğu için dikkatlice okumak için biraz zaman ayırmanızı umuyoruz. Bu gizlilik politikasında kabul etmediğiniz herhangi bir koşul varsa, lütfen Sitelerimizi veya Uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi kullanmayı bırakın.

Bu gizlilik politikası, web sitemiz üzerinden toplanan tüm bilgiler (https://vanconversionguide.4flyy.com gibi), mobil uygulama, ("Uygulamalar") ve / veya ilgili hizmetler, satışlar, pazarlama veya etkinlikler (bkz. bu gizlilik politikasında toplu olarak "Hizmetler" olarak).

Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşma konusunda bilinçli kararlar almanıza yardımcı olacağından lütfen bu gizlilik politikasını dikkatle okuyun.

İÇİNDEKİLER

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?

2. BİLGİLERİ NASIL KULLANIRIZ?

3. BİLGİLERİNİZ HERKESLE PAYLAŞILACAK MI?

4. SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL KULLANIRIZ?

5. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR TUTUYORUZ?

6. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENLİ TUTARIZ?

7. KÜÇÜKLERDEN BİLGİ TOPLANIYOR MU?

8. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELER?

9. TAKİP ETMEYEN ÖZELLİKLER İÇİN KONTROLLER

10. POLİTİKAMIZ GÜNLEŞTİRİLİR Mİ?

11. POLİTİKA HAKKINDA BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

 

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?

Bize verdiğiniz bilgiler

Kısaca:  Üye olurken bize verdiğiniz bilgileri topluyoruz.

Hizmetlere veya Uygulamalara kaydolurken, bizimle veya ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmeye ilgi duyduğumuzu, Hizmetler veya Uygulamalar üzerindeki etkinliklere katılırken veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde bize gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri toplarız.

Topladığımız kişisel bilgiler, bizimle ve Hizmetler veya Uygulamalar ile etkileşimlerinizin bağlamına, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürün ve özelliklere bağlıdır. Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir

Halka Açık Kişisel Bilgiler. Ad, soyad ve kullanıcı adı topluyoruz; e-mail adresleri; doğum tarihi; ve diğer benzer veriler. 

Sosyal Medya Giriş Verileri. Size Facebook, Twitter veya diğer sosyal medya hesabınız gibi sosyal medya hesap detaylarını kullanarak kaydolma seçeneği sunabiliriz. Bu şekilde kaydolmayı seçerseniz, aşağıdaki "SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL KULLANARIZ" bölümünde açıklanan Bilgileri toplayacağız.

Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve doğru olmalı ve bu tür kişisel bilgilerdeki değişiklikleri bize bildirmelisiniz.

Uygulamalarımız aracılığıyla toplanan bilgiler

Kısaca:   Uygulamalarımızı kullandığınız zamanla ilgili bilgi toplayabiliriz.

Uygulamalarımızı kullanırsanız, aşağıdaki bilgileri de toplayabiliriz :

2. BİLGİLERİ NASIL KULLANIRIZ?

Kısaca:  Bilgilerinizi meşru ticari çıkarlara, sizinle olan sözleşmemizin yerine getirilmesine, yasal yükümlülüklerimize uygunluğa ve / veya onayınıza dayalı olarak işleriz.

Hizmetlerimiz veya Uygulamalarımız aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri aşağıda açıklanan çeşitli iş amaçları için kullanıyoruz. Kişisel bilgilerinizi bu amaçlarla, meşru ticari çıkarlarımıza dayanarak, sizinle sözleşme imzalamak veya onlarla sözleşme yapmak, ve / veya yasal yükümlülüklerimize uymak için işleriz. Aşağıda listelenen her bir amacın yanında güvendiğimiz spesifik işleme gerekçelerini belirtiyoruz.

Topladığımız veya aldığımız bilgileri şunlar için kullanıyoruz:

  • Hesap oluşturma ve oturum açma işlemini kolaylaştırmak için. Hesabınızı bizimle bir üçüncü taraf hesabına (Google veya Facebook hesabınız gibi) bağlamayı seçerseniz, sözleşmenin gerçekleştirilmesi için hesap oluşturma ve oturum açma işlemini kolaylaştırmak için bu üçüncü taraflardan toplamamıza izin verdiğimiz bilgileri kullanırız . Daha fazla bilgi için aşağıdaki "SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL KULLANARIZ" başlığına bakın. 

3. BİLGİLERİNİZ HERKESLE PAYLAŞILACAK MI?

Kısaca:  Bilgileri yalnızca sizin izninizle paylaşıyoruz, yasalara uymak, size hizmet sunmak, haklarınızı korumak veya ticari yükümlülükleri yerine getirmek için.

Aşağıdaki yasal esaslara göre veri işleyebilir veya paylaşabiliriz:
  • Onay: Kişisel bilgilerinizi belirli bir amaçla kullanmak için bize özel onay verdiyseniz verilerinizi işleyebiliriz.

  • Meşru Çıkarlar: Meşru iş çıkarlarımızı elde etmek için makul bir şekilde gerekli olduğunda verilerinizi işleyebiliriz.

  • Sözleşmenin İcrası: Sizinle bir sözleşme yaptığımızda, kişisel bilgilerinizi sözleşmemizin koşullarını yerine getirmek için işleyebiliriz.

  • Yasal Yükümlülükler: Bilgilerinizi, yürürlükteki yasalara, resmi makamların taleplerine, adli işlemlere, mahkeme kararına veya mahkeme kararına veya mahkeme celbine yanıt vermek gibi yasal işlemlere uymak için yasal olarak yapmamız gereken yerlerde ifşa edebiliriz. ulusal güvenlik veya yasa uygulama gereksinimlerini karşılamak için kamu yetkililerine).

  • Hayati Çıkarlar: Bilgilerinizi, politikalarımızın potansiyel ihlalleri, şüpheli sahtekarlık, herhangi bir kişinin güvenliğine ve yasadışı faaliyetlere yönelik potansiyel tehditler içeren durumlar veya dava açıldığının kanıtı olarak araştırmamız, önlememiz veya önlem almamız gerektiğine inandığımız yerlerde ifşa edebiliriz. işin içindeyiz.

Daha spesifik olarak, aşağıdaki durumlarda verilerinizi işlememiz veya kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekebilir:

  • Tedarikçiler, Danışmanlar ve Diğer Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcıları. Verilerinizi, bizim için veya bizim adımıza hizmet gerçekleştiren ve bu işi yapmak için bu tür bilgilere erişim gerektiren üçüncü taraf satıcılar, hizmet sağlayıcılar, yükleniciler veya acentelerle paylaşabiliriz. Örnekler: ödeme işleme, veri analizi, e-posta teslimi, barındırma hizmetleri, müşteri hizmetleri ve pazarlama çabaları. Seçilen üçüncü tarafların Hizmetler veya Uygulamalar üzerinde izleme teknolojisini kullanmasına izin verebiliriz. Bu bilgiler, diğer şeylerin yanı sıra, verileri analiz etmek ve izlemek, belirli içeriğin popülerliğini belirlemek ve çevrimiçi etkinliği daha iyi anlamak için kullanılabilir. Bu Politikada açıklanmadığı sürece, bilgilerinizi promosyon amacıyla üçüncü taraflarla paylaşmaz, satmaz, kiralamaz veya ticaretini yapmayız. 

  • Ticari Transferler. Şirket varlıklarının herhangi bir birleşmesi, satışı, finansmanı ya da işimizin tamamı ya da bir kısmı satın alınması ile bağlantılı olarak ya da müzakere sırasında bilgilerinizi paylaşabilir ya da başka bir şirkete aktarabiliriz.

  • Üçüncü Taraf Reklamverenler. Hizmetleri veya Uygulamaları ziyaret ettiğinizde reklam sunmak için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanabiliriz. Bu şirketler, ilginizi çeken ürün ve hizmetler hakkında reklam vermek için Web Sitelerimize ve web çerezlerinde ve diğer izleme teknolojilerinde bulunan diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerle ilgili bilgileri kullanabilir.

 

4. SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL KULLANIRIZ?

Kısaca:  Sosyal medya hesabı kullanarak hizmetlerimize kaydolmayı veya oturum açmayı seçerseniz, sizinle ilgili bazı bilgilere erişebiliriz.

Hizmetlerimiz veya Uygulamalarımız size üçüncü taraf sosyal medya hesap bilgilerinizi (Facebook veya Twitter girişleriniz gibi) kullanarak kaydolma ve giriş yapma olanağı sunar. Bunu yapmayı seçtiğiniz yerde, sosyal medya sağlayıcınızdan sizinle ilgili bazı profil bilgilerini alırız. Aldığımız profil bilgileri, ilgili sosyal medya sağlayıcısına bağlı olarak değişebilir, ancak genellikle adınızı, e-posta adresinizi, arkadaş listenizi, profil resminizi ve herkese açık hale getirmeyi seçtiğiniz diğer bilgileri içerir

Aldığımız bilgileri, yalnızca bu gizlilik politikasında açıklanan veya Hizmetler veya Uygulamalarda size açıkça belirtilen amaçlarla kullanacağız. Lütfen üçüncü taraf sosyal medya sağlayıcınız tarafından kişisel bilgilerinizin diğer kullanımlarını kontrol etmediğimizi ve bunlardan sorumlu olmadığımızı unutmayın. Kişisel bilgilerinizi nasıl topladıklarını, kullandıklarını ve paylaştıklarını ve sitelerinde ve uygulamalarında gizlilik tercihlerinizi nasıl ayarlayabileceğinizi anlamak için gizlilik politikalarını incelemenizi öneririz.

5. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SÜRE SAKLIYORUZ?

Kısaca:  Bilgilerinizi, yasalarca aksi belirtilmedikçe, bu gizlilik politikasında belirtilen amaçları yerine getirmek için gerektiği kadar saklarız.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca, yasalarca daha uzun bir saklama süresi gerekmediği veya izin verilmediği sürece (vergi, muhasebe veya diğer yasal gereksinimler gibi) bu gizlilik politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Bu politikadaki hiçbir amaç, kişisel bilgilerinizi, kullanıcıların bizimle bir hesabı olduğu süreden daha uzun süre saklamamızı gerektirmez.

Kişisel bilgilerinizi işlemek için hiçbir meşru iş gereksinimimiz olmadığında, bunları siler veya anonimleştiririz veya bu mümkün değilse (örneğin, kişisel bilgileriniz yedekleme arşivlerinde saklandığından), güvenli bir şekilde saklayacağız kişisel bilgilerinizi girin ve silme mümkün olana kadar diğer işlemlerden ayırın.

6. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENLİ TUTARIZ?

Kısaca:  Kişisel bilgilerinizi kurumsal ve teknik güvenlik önlemleri sistemi ile korumayı amaçlıyoruz. 

İşlediğimiz herhangi bir kişisel bilginin güvenliğini korumak için tasarlanmış uygun teknik ve kurumsal güvenlik önlemlerini uyguladık. Ancak, lütfen internetin kendisinin% 100 güvenli olduğunu garanti edemeyeceğimizi de unutmayın. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımız halde, kişisel bilgilerin Hizmetlerimize veya Uygulamalarımıza ve Uygulamalarımızdan iletilmesi kendi sorumluluğunuzdadır. Hizmetlere yalnızca güvenli bir ortamda erişmelisiniz.

7. KÜÇÜKLERDEN BİLGİ TOPLUYORMUYUZ?

Kısaca:  18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri toplamıyor veya bu kişilere pazarlamıyoruz.

18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri talep etmiyoruz veya pazarlamıyoruz. Hizmetleri veya Uygulamaları kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu veya böyle bir küçüğün ebeveyni veya koruyucusu olduğunuzu ve söz konusu reşit olmayan kişinin Hizmet veya Uygulamaları kullanmasına rıza gösterdiğinizi beyan edersiniz. 18 yaşından küçük kullanıcılardan kişisel bilgilerin toplandığını öğrenirsek, hesabı devre dışı bırakır ve bu tür verileri kayıtlarımızdan derhal silmek için makul önlemleri alırız. 18 yaşın altındaki çocuklardan topladığımız verilerden haberdar olursanız, lütfen info@4flyy.com adresinden bize ulaşın.

 

8. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELER?

Kısaca:  Hesabınızı istediğiniz zaman inceleyebilir, değiştirebilir veya feshedebilirsiniz.

Avrupa Ekonomik Bölgesi'nde ikamet ediyorsanız ve kişisel bilgilerinizi yasa dışı bir şekilde işlediğimize inanıyorsanız, yerel veri koruma denetim otoritesine şikayet etme hakkınız da vardır. İletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Gizlilik haklarınızla ilgili sorularınız veya yorumlarınız için bize info@4flyy.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Hesap Bilgileri

Hesabınızdaki bilgileri herhangi bir zamanda incelemek veya değiştirmek veya hesabınızı feshetmek isterseniz:

■  Hesap ayarlarınıza giriş yapın ve kullanıcı hesabınızı güncelleyin.

Hesabınızı sonlandırma talebiniz üzerine, hesabınızı ve bilgilerinizi etkin veritabanlarımızdan devre dışı bırakacağız veya sileceğiz. Bununla birlikte, sahtekarlığı önlemek, sorunları gidermek, herhangi bir soruşturmaya yardımcı olmak, Kullanım Şartlarımızı uygulamak ve / veya yasal gerekliliklere uymak için dosyalarımızda bazı bilgiler saklanabilir.

E-posta pazarlamasının kapsamı dışında kalmayı seçme: Gönderdiğimiz e-postalardaki abonelikten çıkma bağlantısını tıklayarak veya aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman pazarlama e-posta listemizden çıkabilirsiniz. Daha sonra pazarlama e-posta listesinden çıkarılırsınız, ancak yine de size hesabınızın yönetimi ve kullanımı için gerekli hizmetle ilgili e-postalar göndermemiz gerekir. Aksi takdirde kapsam dışında kalmak için:

 Hesap ayarlarınıza erişin ve tercihlerinizi güncelleyin.

9. TAKİP ETMEYEN ÖZELLİKLER İÇİN KONTROLLER

Çoğu web tarayıcısında ve bazı mobil işletim sistemlerinde ve mobil uygulamalarda çevrimiçi tarama etkinliklerinizle ilgili verilerin izlenmesi ve toplanmaması için gizlilik tercihinizi bildirmek üzere bir Takip Etme (“DNT”) özelliği veya ayarı bulunur. DNT sinyallerinin tanınması ve uygulanması için tek tip bir teknoloji standardı kesinleştirilmemiştir. Bu nedenle, şu anda DNT tarayıcı sinyallerine veya çevrimiçi izlenmemek için seçiminizi otomatik olarak ileten başka bir mekanizmaya yanıt vermiyoruz. Gelecekte izlememiz gereken bir çevrimiçi izleme standardı kabul edilirse, bu uygulama hakkında bu gizlilik politikasının gözden geçirilmiş bir sürümünde sizi bilgilendireceğiz.

10. POLİTİKAMIZ GÜNCELLEŞTİRİLİR Mİ?

Kısaca:  Evet, ilgili yasalara uymak için bu politikayı gerektiği şekilde güncelleyeceğiz.

Bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenmiş sürüm, güncellenmiş bir "Revize" tarihiyle belirtilecek ve güncellenmiş sürüm erişilebilir olduğu anda geçerli olacaktır. Bu gizlilik politikasında önemli değişiklikler yaparsak, bu tür değişiklikler hakkında belirgin bir bildirim göndererek veya size doğrudan bir bildirim göndererek sizi bilgilendirebiliriz. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuz hakkında bilgi sahibi olmak için bu gizlilik politikasını sık sık gözden geçirmenizi öneririz.

 

11. BU POLİTİKA HAKKINDA BİZE NASIL BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ?

Bu politika hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa, info@4flyy.com e-posta adresine gönderebilirsiniz veya posta yoluyla aşağıdaki adresten bize ulaşabilirsiniz:

4FLYY Uluslararası Yazılım & Donanım Hizmetleri Ltd. Şti. 
Tekfen Tower Kat:8 Büyükdere cad. No:209 Ofis:32
4.Levent
Şişli, İstanbul 34394
Turkey

SİZDEN TOPLADIĞIMIZ VERİLERİ NASIL İNCELEYEBİLİR, GÜNCELLEYEBİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ?

Bazı ülkelerin yasalarına göre, sizden topladığımız kişisel bilgilere erişim talep etme, bu bilgileri değiştirme veya bazı durumlarda bunları silme hakkınız olabilir. Kişisel bilgilerinizi gözden geçirmek, güncellemek veya silmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://vanconversionguide.4flyy.com. İsteğinize 30 gün içinde cevap vereceğiz.